Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Як у Луцьку відзначили 85-річний ювілей музичної школи №1

Музичній школі - 85!

Фото Луцька міська рада.

Як у Луцьку відзначили 85-річний ювілей музичної школи №1

Лучани відзначили 85-річчя музичної школи №1 імені Фридерика Шопена гала-концертом в рамках мистецького проєкту «Музичні рефлексії Луцька»

Учора Луцьку відбувся гала-концерт мистецького проєкту «Музичні рефлексії Луцька», приуроченого до 85-річчя Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена. Проєкт поставив собі за мету осмислити через музику вже майже століття існування школи, і включав виступи, що відображали б її багату історію. Усі заходи цього мистецького проєкту були благодійними: вдалось зібрати понад 24 тисячі гривень на допомогу Збройним Силам України, інформує міська рада.

 

 

  На гала-концерт завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, представники обласної влади, а також учні, випускники та вчителі закладу. Організатори підготували надзвичайну програму для поціновувачів музики: виступ духового оркестру, ансамблів бандуристок, віолончелістів, скрипалів, камерного ансамблю та ансамблю «Кобзарик», а також виступи випускників та учнів школи.  

 

 

«Для музичної школи 85 років – це величезний відрізок життя. Попри складний період, який переживаємо ми усі, школа ні на день не зупиняла своєї роботи. Її педагоги невтомно працювали для того, щоб діти почувались тут у безпеці, були огорнуті опікою. Ми організували заходи і для тих, хто знайшов прихисток в нашій громаді.

 

 

Сьогодні ваша творчість, як не прикро, наповнена нотками суму. Але ми віримо в те, що незабаром святкуватимемо перемогу, а на вулицях Луцька будуть звучати тільки щасливі мелодії, і ми гучним концертом привітаємо усіх військових, які повернуться додому. Дай, Боже, всім натхнення, здоровʼя, а закладу, у якому ми перебуваємо – процвітання», - звернулась до присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк. 

 

 Також вона передала привітання від Луцького міського голови Ігоря Поліщука і вручила колективу музичної школи Подяки та Грамоти міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

Реклама Google

Telegram Channel