![У село біля Луцька виїжджали рятувальники через розбитий термометр](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/hj/ni3b7v-c6cjx4zpowiqcu6osuzy7gqmvw6qmhjq.jpg)
На місці події працювали рятувальники відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Луцька.
У село біля Луцька виїжджали рятувальники через розбитий термометр
Волинські хіміки-рятувальники провели заміри парів ртуті в приватному помешканні, де розбився ртутний термометр
Сьогодні у селі Боратин Луцької громади в приватному житловому будинку розбився ртутний термометр.
Зі слів мешканки будинку, вона зібрала частинки ртуті пилососом та оскільки в будинку перебували діти, вона викликала рятувальників, інформують в Головному управління ДСНС України у Волинській області.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/uh/lh3jsg-0x0-960x1280-s2jc3jgu2em5rhmadt6zidbu5wbheuh5.jpg)
Фахівці ДСНС, які прибули на місце події, за допомогою спеціального приладу провели заміри повітря приміщення на наявність небезпечних концентрацій парів ртуті, в результаті чого рятувальники виявили перевищення допустимих концентрацій.
Співробітники служби 101 обстежили на наявність частинок ртуті підлогу приміщення.
Після провітрювання концентрація парів ртуті зменшилась.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/5s/kku2gx-0x0-960x1280-j2eyqfmzlecem5rhqfwpae5vd6mnc5sz.jpg)
Провівши комплекс заходів, рятувальники надали жінці рекомендації для забезпечення безпечного перебування в приміщенні.
На місці події працювали рятувальники відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Луцька.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/5e/zf33ph-0x0-960x1280-fyrig6yzwjebwyu2uosqqoyyweysb5ej.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)