Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
На Волині змагалися юні рибалки (Фото)

У заході взяли участь понад 40 учасників з різних сіл громади.

Фото: boratyn.ukraina.org.ua.

На Волині змагалися юні рибалки (Фото)

2 червня на березі водойми у селі Голишів відбувся перший благодійний турнір зі спортивного рибальства серед дітей Боратинської громади «Риболовні перегони – 2024»

Ініціаторами й організаторами змагань стали члени Голишівського клубу рибалок та депутат Боратинської сільської ради Сергій Ільюк. 

Про це інформують у Боратинській сільській раді.

Активну участь в організації заходу взяли Боратинський сільський голова Сергій Яручик та депутат Боратинської сільської ради Юрій Цейко. Відповідальним за хід турніру та дотримання регламенту був майстер спорту України з риболовного спорту Павло Хвас.

Загалом у заході взяли участь понад 40 учасників з різних сіл громади. Діти змагалися у двох вікових категоріях – до 10 років та від 11 до 15 років. Кожен учасник рибалив у спеціально відведеному секторі, який визначався шляхом жеребкування. Загальний час відведений для риболовлі складав 2 години. 

У підсумку, за результатами зважування пійманої риби, переможцями змагань у молодшій віковій групі стали:

1 місце – Смоленський Дмитро (с. Суховоля) – 1200 грамів

2 місце – Грицаюк Поліна (с. Лаврів) – 470 грамів

3 місце – Черницький Еміліан (с. Голишів) – 371 грамів

У старшій віковій категорії переможцями стали:

1 місце – Швагерчук Віталій (с. Радомишль) – 3068 грамів

2 місце – Миронюк Денис (с. Голишів) – 2196 грамів

3 місце – Левчук Катерина (с. Голишів) – 2012 грамів

Також спеціальні призи за найбільшу впійману рибу вагою 690 грамів отримав Шетеля Ілля з села Голишів. Найменшу рибку спіймала Грицаюк Поліна з села Лаврів. ЇЇ вага – 12 грам.

Переможців турніру нагородили кубками, дипломами, медалями та цінними подарунками. Усі учасники змагань отримали дипломи про участь, пам’ятні медалі, бейсболки та солодощі.

Депутат Боратинської сільської ради Сергій Ільюк зазначив, що головною метою даного заходу є незабутні позитивні емоції наших дітей, яких так не вистачає сьогодні.

«Я бачив дитячі очі, що світяться від задоволення, коли дітлахи тримають вудочку, і це – основний показник того, що такі фестивалі потрібно проводити», - каже Сергій Ільюк.

Після змагань усі присутні мали змогу побавитись на надувних гірках, скуштувати смачний український куліш, приготований козаками козацько-історичного куреня «Чорна Рада» (с. Гірка Полонка), м’ясні делікатеси від члена клубу Сергія Левчука та Сергія Ільюка, а також солодощі від Юрія Цейка.

 
 
 
 
У заході взяли участь понад 40 учасників з різних сіл громади.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Понад 50 учасників: біля Луцька відбулися змагання з риболовлі для дітей.

Реклама Google

Telegram Channel