Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Прокурори домоглися скасування виправдувального вироку раднику директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області»

Призначено новий розгляд справи в суді першої інстанції.

Фото ілюстративне / facebook.com.

Прокурори домоглися скасування виправдувального вироку раднику директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області»

Волинський апеляційний суд, дослухавшись до доводів прокурорів Волинської обласної прокуратури, скасував вирок Луцького міськрайонного суду від 30.11.2023, яким радника директора державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» визнано невинуватим у зловживанні впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України)

Нагадаємо, 12 лютого 2021 року його було викрито на одержанні від суб’єкта господарювання 200 тисяч гривень неправомірної вигоди за вплив на посадових осіб підприємства задля підписання ними актів виконаних робіт щодо будівництва об'єкта у селі Рованці Луцького району, а також проведення остаточних розрахунків за роботу.

Ухвалою Волинського апеляційного суду виправдувальний вирок скасовано та призначено новий розгляд в суді першої інстанції.

Пресслужба обласної прокуратури

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Подружжя ковельчан, підозрюваних у наркозлочинах, взяли під варту.

Реклама Google

Telegram Channel