Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
У лісах Волині олені привели потомство (Фото)

Завдяки плямистій шерсті оленята добре маскуються в навколишньому середовищі.

Фото: Фейсбук.

У лісах Волині олені привели потомство (Фото)

У лісі триває період поповнення

Зокрема на Любешівщині лісівники та єгерські служби спостерігають, що олені, яких цього року випустили із вольєра, дали потомство.

Про це інформує Поліський лісовий офіс.

Народилися оленята і в родинах тварин, які лишилися у вольєрі філії «Любешівське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України»

За останні роки у вільний простір тут випустили 23 особини. 5 поки лишаються у вольєрі. Тваринки переважно не йдуть далеко від вольєра. Тому вдається періодично спостерігати за їхнім життям.

Головний мисливствознавець філії Олександр Дударчук розповідає, що точно бачили двох бембі. Можливо, малюків більше, але поки вони ще ховаються у гущавині.

Також єгер розповідає про звички тварин.

Цікаво, що маленькі оленята в перші тижні після народження ховаються в траві або чагарниках, щоб убезпечитися від хижаків. Матері регулярно приходять до них для годування.

Оленята народжуються навесні або на початку літа. Вони вже за кілька годин можуть стояти і ходити.

При народженні вага оленят зазвичай становить від 2 до 5 кілограмів, залежно від виду. Проте вони швидко набирають вагу завдяки материнському молоку, яке є основним джерелом харчування для бембі протягом перших кількох місяців життя.

Завдяки плямистій шерсті оленята добре маскуються в навколишньому середовищі. Вони вчаться шукати їжу, уникати небезпеки та взаємодіяти з іншими оленями під наглядом матері.

Мають добре розвинені слух і нюх, що допомагає їм виявляти небезпеку. Можуть чути високочастотні звуки, які не доступні для людського вуха. Мають сильні інстинкти виживання. Наприклад, можуть залишатися абсолютно нерухомими протягом тривалого часу, якщо відчувають загрозу.

Після кількох місяців починають приєднуватися до більшої групи оленів і вчаться соціальним взаємодіям у стаді.

Оленята швидко ростуть і приблизно до року стають майже незалежними, хоча іноді можуть залишатися з матір'ю до наступного сезону народження.

 
 
 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині розпочався чорничний сезон: гребінки заборонені.

Реклама Google

Telegram Channel