![Науковців Луцького вишу відзначили медалями за вклад у розвиток природоохоронної справи](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/e3/jd3sdl-0x133-1600x1066-5gobvjsle4bpzxpjuvdorovc5lfeme3x.jpg)
Так тримати!
Науковців Луцького вишу відзначили медалями за вклад у розвиток природоохоронної справи
У Черемському природному заповіднику відбулося чергове засідання Науково-технічної ради
В ньому взяли участь науковці Луцького національного технічного університету – завідувач кафедри екології Василь Іванців та доцент кафедри екології Віталіна Федонюк, постійні члени НТР даної природоохоронної установи.
Про це повідомляє ЛНТУ.
На раді розглядалися актуальні питання природоохоронної та еколого-просвітницької діяльності в заповіднику, аспекти наукових досліджень природно-ландшафтних комплексів та біорізноманіття.
Участь в засіданні взяли науковці та партнери Черемського ПЗ – представники органів державного управління, лісогосподарських установ та управлінських структур, вищих навчальних закладів Волині, Львівщини, Рівненщини, Києва.
Цьогоріч рада була особливою – адже на ній Голова НТР Черемського ПЗ, директор заповідника Володимир Мирка урочисто вручив нагороди – почесні медалі за особистий внесок у розвиток природно-заповідного фонду та участь у еколого-просвітницькій діяльності.
Нагороди отримали і наші колеги, Василь Іванців та Віталіна Федонюк. Вітаємо та бажаємо продовжувати таку необхідну роботу у сфері природоохоронної просвітницької і наукової роботи!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/ea/ua7pqr-0x-1-1484x837-ukg2p6legqcmnrtwrxomlv5aljsmmea2.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/e7/ryep3b-0x0-1280x910-i2zzcpzpzqgqwjz7gie2hvva5bn7ee7z.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку склали присягу новобранці-прикордонники.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)