Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Науковців Луцького вишу відзначили медалями за вклад у розвиток природоохоронної справи

Так тримати!

Фото: facebook.com.

Науковців Луцького вишу відзначили медалями за вклад у розвиток природоохоронної справи

У Черемському природному заповіднику відбулося чергове засідання Науково-технічної ради

В ньому взяли участь науковці Луцького національного технічного університету – завідувач кафедри екології Василь Іванців та доцент кафедри екології Віталіна Федонюк, постійні члени НТР даної природоохоронної установи.

Про це повідомляє ЛНТУ. 

На раді розглядалися актуальні питання природоохоронної та еколого-просвітницької діяльності в заповіднику, аспекти наукових досліджень природно-ландшафтних комплексів та біорізноманіття.

Участь в засіданні взяли науковці та партнери Черемського ПЗ – представники органів державного управління, лісогосподарських установ та управлінських структур, вищих навчальних закладів Волині, Львівщини, Рівненщини, Києва.

Цьогоріч рада була особливою – адже на ній Голова НТР Черемського ПЗ, директор заповідника Володимир Мирка урочисто вручив нагороди – почесні медалі за особистий внесок у розвиток природно-заповідного фонду та участь у еколого-просвітницькій діяльності.

Нагороди отримали і наші колеги, Василь Іванців та Віталіна Федонюк. Вітаємо та бажаємо продовжувати таку необхідну роботу у сфері природоохоронної просвітницької і наукової роботи!

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У Луцьку склали присягу новобранці-прикордонники.

Реклама Google

Telegram Channel