Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
На Волині запобігли розтраті понад 13 млн грн бюджетних коштів

Виявили та упередили ризикову тендерну закупівлю.

Фото: ілюстративне / БЕБ.

На Волині запобігли розтраті понад 13 млн грн бюджетних коштів

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області виявили та упередили ризикову тендерну закупівлю

Один із центральних органів виконавчої влади планував використати 13,45 млн грн бюджетних коштів на послуги з утримання та технічного обслуговування міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон України. 

Про це повідомляє БЕБ.

Фахівці Бюро проаналізували документацію компанії-переможця та виявили низку ризиків. 

Встановлено, що товариство не відповідає кваліфікаційним критеріям тендеру. Зокрема компанія не підтвердила досвід виконання аналогічних робіт, що є безумовною підставою для відхилення тендерної пропозиції.

Аналітики БЕБ скерували на адресу замовника рекомендаційний лист щодо виявлених ризиків та наголосили на неприпустимості проведення некритичних витрат в умовах воєнного стану.

У результаті замовник повідомив БЕБ про відхилення тендерної пропозиції підприємства-переможця та відміни відкритих торгів. 

Таким чином аналітики Територіального управління БЕБ у Волинській області упередили неефективне використання понад 13 млн грн бюджетних коштів.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У голови Волинської ОДА – новий заступник.

Реклама Google

Telegram Channel