Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
У Луцьку розпочнуть ремонти прибудинкових територій

Мова не йде про капітальні ремонти, лише облаштування тротуарів чи проїжджої частини в дворах.

Фото: lutskrada.gov.ua.

У Луцьку розпочнуть ремонти прибудинкових територій

Члени постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності сьогодні виїхали оглянути проблемні прибудинкові території, де роками не робили ремонт

Питання таких ремонтів обговорювалися нещодавно під час розширеного засідання цієї комісії з головами ОСББ та представниками дворів.

Про це інформують у Луцькій міській раді. 

Голова комісії Роман Бондарук розповів, що сьогодні в пріоритеті Луцької міської ради фінансування Збройних сил України, але й про людей, які живуть у нашому місті забувати не потрібно.

«Ми розуміємо, що не зможемо повністю зробити капітальні ремонти в дворах. Ми хочемо вислухати людей та вибрати якусь нагальну проблему в кожній оглянутій прибудинковій території. Далі департамент житлово-комунального господарства розробить новий кошторис, і ми спробуємо там зробити ремонти. Мова не йде про капітальні ремонти. Хочемо облаштувати тротуари чи зробити проїжджу частину в дворах, щоб люди могли нормально ходити та їздити», - сказав Роман Бондарук.

Під час огляду дворів, члени комісії помітили, що голови ОСББ чи мешканці, які там проживають, не належним чином доглядають за ввіреними їм територіями. Люди не косять траву навколо будинків, засмічують територію та не висаджують зелені насадження.

Роман Бондарук зауважив, що міська рада завжди йде на зустріч громадянам, але у дворах люди повинні самі створювати собі належний благоустрій.

 
 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel