Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
За ініціативи «Євросолідарності» Київрада присвоїла Оксані Забужко звання «почесний громадянин Києва»

Оксана Забужко.

Фото Ліга.

За ініціативи «Євросолідарності» Київрада присвоїла Оксані Забужко звання «почесний громадянин Києва»

За ініціативи фракції «Європейська Солідарність» звання «Почесний громадянин Києва» було присвоєно письмениці Оксані Забужко. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook лідерка «ЄС» у Київраді Марина Порошенко

«Оксана Стефанівна, без перебільшення, є однією з найбільш відомих особистостей у сучасній українській літературі. Її творчість має потужний вплив на літературний і культурний розвиток України. Її книги перекладають десятками мов світу», – пише Марина Порошенко.

«Але окрім літературної діяльності, Забужко є важливим моральним авторитетом для української нації. Вона активно висловлюється на суспільно-політичні теми, захищає права людини та національні інтереси України. Її статті та інтерв’ю завжди відзначаються сміливістю та принциповістю, що робить її голосом совісті для мільйонів українців», – наголошує депутатка Київради.

«Оксана Стефанівна не лише створює мистецтво, але й активно впливає на формування суспільних цінностей, сприяє розвитку демократичних принципів та національної свідомості. Тому я дякую колегам за підтримку нашої ініціативи і щиро вітаю Оксану Стефанівну з цим почесним званням!», – пише Марина Порошенко.

Реклама Google

Telegram Channel