Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Волинським воїнам передали важливу установку під кулемет – «Шаблю»

Установка потрібна і важлива для знищення ворога, безпеки та збереження життів воїнів.

Фото: Фейсбук.

Волинським воїнам передали важливу установку під кулемет – «Шаблю»

Автоматизований дистанційно-керований бойовий модуль під кулемет калібру М2 Browning (ДКБМ2) вартістю 960 тисяч гривень придбали для військової частини А7028

Установку закупили за кошти, зібрані із заробітних плат працівників Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області та державних установ, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби Волинської області (Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини Волинської області, первинних профспілкових організацій Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області та державної установи «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія»).

Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Автоматизований дистанційно-керований вогневий комплекс призначений для стаціонарної установки на нерухомі об’єкти або спецтранспорт, координація «Шаблі» здійснюється за допомогою пульту керування та монітору, що дозволяє вести бій на відстані, тим самим зберігаючи життя оператора, який знаходиться у безпечній точці локації. Бойова платформа може стояти як стаціонарно на блокпостах, так і на кордоні й інших зонах. «Шабля» дозволяє збити БПЛА на дальніх підступах, не дає можливості виявити позиції армії і встановити позиції ворожої артилерії.

«Шаблю» уже передали військовим 100-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ для виконання бойових завдань.

«Установка потрібна і важлива для знищення ворога, безпеки та збереження життів воїнів», – зазначили військові під час зустрічі з керівництвом Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області та подякували за допомогу.

Керівник Головного управління Держпродспоживслужби Волині Анатолій ТИМОФІЮК запевнив, що підтримка військових триватиме надалі.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Князівським воїнам вручили високі державні відзнаки (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel