Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Відгадайте, що заховали на Волині, – і отримайте приз!

Приєднуйтесь до нашого інтелектуального конкурсу – не пошкодуєте!

Фото з архіву volyn.com.ua.

Відгадайте, що заховали на Волині, – і отримайте приз!

Друзі! Сьогодні, ми оголошуємо інтелектуальні змагання на звання найкращого знавця Літа-2024 року

А ім’я весняного чемпіона оголосимо вже наступного разу – нарешті ми все підрахували. Але інтригу ще тиждень потримаємо 

Оскільки щономера даємо відповідь на запитання чергового туру, то й сьогодні не зрадимо нашій традиції.

«Спецзавдання» – 4 (2024)

Завдання сьогодні – дуже просте: закреслити лише 3 зайві букви чи знаки з цього набору «19»: і ви потрапите в «особняк» на «цікавій землі», офіційні символи якої нагадують поєднання Японії з Польщею, плюс – тваринку на прапорі одного з регіонів України: к/о/т/і/к/о/т/і/р/о/м/р/о/м/-/т/у/і/т.

Назву якого міста ми заховали у гранатобузі?

Хто з наших читачів найкраще впорався із закресленням і відгадав слово-відповідь – місто на сході Ґренландії Іттоккортоорміут – ви дізнаєтесь уже із фейсбук-сторінки Грицька Гарбуза (за цим QR-кодом ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу), а також – на сайті volyn.com.ua.

Нам же час оголошувати новий конкурс – на звання літнього чемпіона-2024.

Принцип нашої інтелектуальної вікторини нагадує «чорний ящик» із популярної гри «Що? Де? Коли?». Тільки предмет чи зображення людини ми ховаємо в гарбуз (від початку повномасштабного вторгнення нелюдів-москалів наш добрий-предобрий гарбуз перетворився у грізний гранатобуз).

Умови конкурсу такі: ви маєте відгадати, що чи кого заховав Грицько Гарбуз у нашому гранатобузі. За кожну правильну відповідь отримуєте по 1 очку.

Хто здобуде найбільше балів протягом 10 турів – той і стане чемпіоном конкурсу «Гранатобуз із секретом. Літо-2024» та отримає грошовий приз від редакції у розрахунку здобутий 1 бал=100 гривень. Якщо двоє або більше учасників наберуть однакову кількість балів, то грошовий приз розділимо порівну між усіма лідерами, але переможцем вікторини оголосимо того, хто найшвидше відповість на додаткове запитання.

Після кожного туру на фейсбук-сторінці Грицька Гарбуза ми будемо вказувати перелік усіх переможців і регулярно публікуватимемо турнірну таблицю.

Отож, починаємо. Перше завдання – дуже легке:

«Гранатобуз із секретом – 1» (Літо-2024)

Сьогодні у гранатобузі ми заховали предмет, яким, якби не війна, ми майже не послуговувались. А згадується він в одному відомому всім творі.

Асоціативний ряд із цим предметом: «2+1»; «шури-мури»; одна тварина; одна мала рослина; два популярні імена; «важка атлетика», «легка атлетика», і, звісно – «основа життя».

Що за предмет знаходиться у гранатобузі?

Слово-відповідь треба надіслати до 1 липня (включно) тільки у вигляді повідомлення на телеграм-номер Грицька Гарбуза: 066 133 86 88, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я, прізвище і регіон, який представляєте (наприклад: «Перемога» (Сергій Ребров, Донеччина)).

А історії, як шукали відповідь (що вразило, які були труднощі, хто допоміг розгадати), надсилайте на електронну адресу [email protected] або просто лишайте в коментарях під запитанням на фейсбук-сторінці Грицька ГАРБУЗА (за цим QR-кодом ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу).

Приємних Вам пошуків без повітряних тривог!

Грицько ГАРБУЗ.

Читайте також: В обласному центрі Волині провели операцію з порятунку качок​.

Реклама Google

Telegram Channel