Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Вчора на Волині вода забрала життя двох юнаків

У цьому році загалом трапилось три випадки утоплення неповнолітніх.

Фото: Фейсбук.

Вчора на Волині вода забрала життя двох юнаків

У поліції наголошують на безпекових заходах на воді

Перш ніж пірнати у водойму чи виконувати інші дії на воді, необхідно переконатись у їх безпечності, а також адекватно оцінити стан свого здоров’я.

Про це інформує Сектор комунікації поліції Волинської області.

Лише за вчорашній день, 17 червня, до поліції надійшло два повідомлення про утоплення юнаків.

Один з них, 17-и років, учора ввечері пішов купатись на ставок в одному з сіл Луцького району. Зі слів очевидців, хлопець відійшов приблизно на 10 метрів, пірнув під воду і вже, на жаль, не виринув. Люди одразу викликали рятувальників, медиків та поліцію. На жаль, було констатовано його смерть. Тіло направили на судово-медичну експертизу, яка визначить її остаточну причину.

Інший хлопець, якому ще не виповнилось 18 років, пішов з друзями на Стир, аби поплавати на сапбордах. Це відбулось у Луцьку, вчора ввечері. Хлопець не дотримався правил безпеки і, не маючи рятувального жилета, зіпнувся ступнями ніг на сапборд, не втримав рівновагу і впав у воду. За повідомленням рятувальників, шукали його кілька годин, тіло дістали лише сьогодні вранці.

За усіма фактами триває розслідування. У рамках досудового слідства встановлять також, чому в другому випадку хлопець був без рятівного жилета. Слідство триває.

У цьому році загалом трапилось три випадки утоплення неповнолітніх.

Поліцейські звертаються до дорослих: постійно і систематично наголошуйте дітям на правилах поведінки на водоймах. Самі будьте гідним для них прикладом: не запливайе на недозволені далекі відстані; не зловживайте алкогольними напоями перед тим, як іти купатись, не пустуйте на воді, не штовхайтесь, споряджайте дітей у захисні надувні предмети чи рятівні жилети. Дотримуючись елементарних правил, ви збережете життя своїх дітей.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Розваги на воді у Луцьку закінчилися трагедією.

Реклама Google

Telegram Channel