Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
У громаді на Волині влаштували душевне свято для воїнів

Для солдатів зустріч з митцями стала справжнім святом для душі

Фото сайту Литовезької громади

У громаді на Волині влаштували душевне свято для воїнів

В будинку культури села Литовеж Володимирського району відбувся концерт творчого десанту з сусідньої Львівщини

Виступити перед військовослужбовцями 710 бригади охорони Держспецтрансслужби прибули  вокальний аматорський народний ансамбль «Любисток» (с. Розжалів, Червоноградського району, керівник Оксана Бойко), львівський митець – художник Олег Денисовець та письменник, композитор і виконавець власних пісень Олександр Свєтогоров.

Глядачів, серед яких були і мешканці Литовезької громади, познайомили з історією бригади, створенням та функціонуванням її підрозділів, зокрема, бойової роти, яка виконує завдання на лінії фронту.

Присутні на урочистості хвилиною мовчання вшанували Героїв, які повертаються з фронту  «На щиті», згадали  військовослужбовців, зниклих безвісти, а також тих, які перебувають у полоні. 

У залі панувала зворушливо-хвилююча атмосфера. Учасники вокального ансамблю «Любисток» виконали патріотичні пісні, художник Олег Денисовець  розповів про народження своїх картин і плакатів, особливо тих, які створені під час повномасштабної збройної агресії росії проти України. Пісні на вірші відомих українських поетів та власні твори представив на суд глядачів письменник, композитор та виконавець Олександр Свєтогоров.

Артисти та митці щиро подякували Силам оборони України, зокрема, військовослужбовцям 710 бригади охорони Держспецтрансслужби за їхню мужність і стійкість. 

В подарунок батальйону інженерної підтримки, військовослужбовці якої займаються зведенням фортифікаційних споруд на сході України, Олег Денисовець  передав копію твору «Зі щитом і честю». Оригінал цієї роботи був подарований до другої річниці створення 710 бригади охорони і зараз знаходиться в управлінні підрозділу.

Присутні цього надзвичайно трепетного й змістовного заходу висловили  вдячність за підтримку мистецької акції директорці Будинку культури  села Литовеж Наталії Кравчук, усім гостям.

Роксолана ВИШНЕВИЧ

Читайте також: Волинський митець-волонтер зібрав більше пів мільйона гривень на ЗСУ.

Реклама Google

Telegram Channel