Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Жительку Дніпропетровщини на Волині судитимуть за спробу незаконного переправлення чоловіка за кордон

Із підробленими документами 07 травня 2024 року вони з чоловіком намагалися виїхати з України через пункт пропуску «Устилуг».

Фото ілюстративне / facebook.com.

Жительку Дніпропетровщини на Волині судитимуть за спробу незаконного переправлення чоловіка за кордон

Прокурори Володимирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 39-річною жителькою міста Павлоград Дніпропетровської області пособництва в підробленні офіційних документів, використання підробленого документа та організації незаконного переправлення особи через державний кордон України (ч. 5 ст. 27 ч.3 ст. 358, ч.4 ст. 358, ч.1 ст. 332 КК України)

За даними слідства, жінка надала свої персональні дані не встановленій особі для внесення неправдивих відомостей в  довідку до акта огляду медико-соціальної експертної комісії та у пенсійне посвідчення, які в сукупності з іншими документами надають право перетнути державний кордон України у період дії правового режиму воєнного стану військовозобов'язаним чоловікам, які мають дружину із числа осіб з інвалідністю I чи II групи.

Із підробленими документами  07 травня 2024 року вони з чоловіком намагалися виїхати з України через пункт пропуску «Устилуг», проте були викриті прикордонниками.

Досудове розслідування: Володимирський РВП ГУНП в області.

Пресслужба обласної прокуратури

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Волинянина оштрафували за нецензурну лайку.

Реклама Google

Telegram Channel