Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Довгожительці з Волині на честь особистого свята вручили подяку та подарунки

З роси і з води!

Фото: Фейсбук.

Довгожительці з Волині на честь особистого свята вручили подяку та подарунки

Днями виповнилося 95 років мешканці Володимира Софії Логвинович

З Днем народження її прийшли привітати заступник начальника управління соціальної політики Алла Кузьмич та соціальна працівниця територіального центру соціального обслуговування Людмила Карпів.

Про це інформують у Володимирській міській раді. 

Поважній ювілярці вручили грошовий подарунок та подяку міського голови Ігоря Пальонки за багаторічну працю на благо Володимир-Волинської міської територіальної громади.

З нагоди 95-річчя Софії Оліферівні побажали міцного здоров’я, наснаги, любові й уваги від близьких та зустріти свій 100-річний ювілей у вільній, незалежній Україні.

Софія Логвинович народилася в селі Озеряни Турійського району у багатодітній сім’ї, де усім вистачало роботи. Вона разом із чотирма братами та сестрами змалечку мала свої обов’язки, тож допомагала батькам пасти гуси та корови, читаючи книжки та роблячи уроки просто на полі.

Закінчила 8 класів сільської школи, до якої щодня ходила аж за 7 кілометрів. Дуже хотіла і далі опановувати науку, тож у 1946 році поступила в Луцьке педагогічне училище. У 1948 році пішла працювати у Володимир-Волинську спеціалізовану школу для дітей із вадами слуху, де протягом майже 50 років викладала у молодших класах.

Лідія – донька пані Софії, – каже, що учні її дуже любили і поважали. І до сьогодні не забувають свою улюблену вчительку – телефонують, цікавляться її життям, вітають зі святами. Під час викладання у школі Софія Оліферівна познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком – Петром Юхимовичем, з яким народили двох діток. Донька пішла по стопах мами, теж працювала у спеціалізованій школі.

Софія Оліферівна – надзвичайно інтелігентна жінка, з тонким почуттям гумору, талановита декламаторка гуморесок та віршів, які досі розповідає напам’ять. Свого часу брала активну участь в художній самодіяльності міста. Співала в хорі ветеранів та в колективі «Журавка». Активна учасниця Університету третього віку.

Довгожителька згуртовує всю свою родину, яка залюбки збирається в сімейному колі у її домі за смачними пирогами. А родина немаленька, у пані Софії 4 внуків та 6 правнуків.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: 97-річна зв'язкова УПА з Волині чекає правнуків з війни.

Реклама Google

Telegram Channel