Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Безугла зробила заяву про прорив окупантів на Донеччині

Марʼяна Безугла.

Фото ТСН.

Безугла зробила заяву про прорив окупантів на Донеччині

За її словами, ЗСУ втратили позиції, які утримували з 2014 року

Народна депутатка Марʼяна Безугла заявила, що нібито стався черговий злочин військового керівництва. Вона вважає винним генерала Юрія Содоля в тому, що російські окупанти начебто змогли прорватися на Торецьк Донецької області (військові це не підтверджували). Також нардепка звинувачує за ситуацію на фронті і головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Про це Безугла заявила на своїй сторінці у Facebook, пише ТСН. 

«Черговий злочин керівника східним фронтом генерала Содоля: прорив на Торецьк. Зараз ми втратили позиції, які були з 2014 року. Розвідка попереджала. За добу до можливого прориву Содоль знімає з місця бригаду і заводить підрозділ, який вже поніс втрати і має знижену боєздатність. Наразі події розвиваються так, що недалеко до виходу на трасу. Підготовлених фортифікацій знову немає! Бої в Шумах», — написала вона. 

Безугла додала, що штаби начебто приховують інформацію, а дії генерала свідчать не тільки про злочинну недбалість, а й про свідоме нанесення шкоди державі, що робить його пособником ворога. Сюди ж вона «приплела» і генерала Сирського.

«Це вже у мережі, але не в брехливих штабних доповідях... Виглядає так, що генерал Содоль не просто проявляє злочинну недбалість, а й умисел, працює на ворога. Сирський — спільник чи не контролює ситуацію?», — зазначила нардепка.

Реклама Google

Telegram Channel