Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
У Страсбурзі стартує літня сесія ПАРЄ

Очікується багато важливих рішень щодо України!

Фото: Волинь Infa

У Страсбурзі стартує літня сесія ПАРЄ

Народна депутатка з Волині Ірина Констанкевич вже впродовж майже двох років є членкинею постійної української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи

Парламентарка зазначає, що під час червневого засідання очікується багато важливих рішень щодо України.

 Про це пише Волинь Infa.

«Плани на червневу сесію:

–У вівторок обиратимуть Генерального секретаря Ради Європи на наступні пʼять років. Всі кандидати – наші хороші друзі з Естонії, Швейцарії та Бельгії.

–Також у вівторок заплановано виступ колеги Євгенії Кравчук щодо резолюції «Посилення молодіжної перспективи в роботі Парламентської Асамблеї;

–У середу, як я це називаю – справжній український день. Зустрічатимемо делегацію із нашого рідного Волинського національного університету імені Лесі Українки. Це надзвичайно знакова подія і у контексті розвитку регіональної освіти, і для міжнародної дипломатії. Дякую.

–Окрім цього планується три доповіді, присвячені Україні, зокрема про санкційну політику, про стирання культурної ідентичності України, як елемент геноциду щодо українців, і ще одна доповідь, яка стосується війни у економічно-правовому вимірі, планується і виступ Президента Володимира Зеленського. Також будуть заходи культурно-просвітницького характеру. Один присвячений українським дітям, депортованим на територію Росії, другий – журналістам і свободі журналістів, зокрема тих, які ув’язнені на території Росії. А також виставка обпалених війною артефактів з Харкова і Києва»

Ірина Констанкевич пише, що червневу сесію вважає однією з найважливіших і через резолюції, що стосуються українських дітей та репарацій і через багато сайд-івентів, приурочених Україні.

«Це наше національне виживання і право на справедливість після перемоги. Можливість репарацій, реституції та субституції культурних цінностей. Список наших цінностей, які викрали рашисти налічує вже мільйони експонатів…обов’язково повернемо. І всіх громадян України і всі артефакти», – написала парламентарка.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У місті на Волині з'явився унікальний простір для розвитку активної молоді

Реклама Google

Telegram Channel