
Байден зазначив, що на саміті НАТО оголосять про нові заходи з посилення протиповітряної оборони України.
Байден відреагував на ракетний обстріл України
Заява від Президента США була розміщена у понеділок, на сайті Білого дому
Політик зазначив, що російські ракети, які вбили десятки українських цивільних осіб та завдали шкоди найбільшій дитячій лікарні Києва, є жахливим нагадуванням про жорстокість росії.
Про це пише «Європейська правда».
«Вкрай важливо, щоб світ продовжував підтримувати Україну в цей момент, і щоб ми не ігнорували російську агресію. Цього тижня я вітатиму президента Зеленського і лідерів НАТО у Вашингтоні, округ Колумбія, і я зустрінусь з президентом України, щоб чітко заявити про нашу непохитну підтримку», – заявив Джо Байден.
Він зазначив, що на саміті НАТО цими днями оголосять про нові заходи з посилення протиповітряної оборони України, щоб допомогти захистити міста і цивільне населення від російських ударів.
Раніше у США та Євросоюзі закликали розслідувати удар по «Охматдиту», який має ознаки воєнного злочину.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині упіймати водія-порушника допоміг небайдужий перехожий
