Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
Волинянин напав на водія та погрожував розправою

Санкція передбачає від 8 до 15 років позбавлення волі.

Фото: Ілюстративне.Фейсбук.

Волинянин напав на водія та погрожував розправою

Ковельські поліцейські протягом години затримали розбійника

Наразі він в ізоляторі тимчасового тримання.

Про це інформує Сектор комунікації поліції Волинської області

За процесуального керівництва прокуратури, слідчі оголосять йому про підозру за вчинення розбою в умовах воєнного стану.

Інцидент трапився 20 жовтня, увечері, в Ковельському районі.

42-річний ковельчанин підвозив автомобілем 22-річного волинянина. В якийсь момент пасажир напав на водія, почав його душити, вкусив за палець і погрожував фізичною розправою, вимагаючи віддати гроші. Згодом він вибіг з автомобіля і втік у невідомому напрямку. Потерпілий негайно сповістив про інцидент до поліції. 

Кілька нарядів оперативно зреагували на виклик та розпочали відпрацьовувати територію в пошуках фігуранта. Менш ніж за годину його виявили за кілька кілометрів та затримали в процесуальному порядку. 

Слідчі оголосять чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального Кодексу. Санкція передбачає від 8 до 15 років позбавлення волі.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У Луцьку з вікна багатоповерхівки випав 24-річний чоловік.

Реклама Google

Telegram Channel