На розсадниках філій виростили майже 40 млн сіянців.
Волинські лісівники садять ліс
На Волині та Рівненщині триває традиційне осіннє відновлення лісу
За попередніми даними, вже створено 290 га лісових культур (тобто на цих площах посаджено сіянці - майбутні дерева) із запланованих понад 1000 га.
Висадили 1,7 млн сіянців.
Про це повідомляє Поліський лісовий офіс.
А навесні такі заходи у філіях Офісу провели на трохи більше 3 тис. га. Висадили 21,4 млн майбутніх дерев.
Як і належить, лісівники заздалегідь розпочали обробіток ґрунту. Тож ці завдання вже виконали на 820 га лісових ділянок.
Більш ніж достатньо посадкового матеріалу - на розсадниках філій виростили майже 40 млн сіянців.
Традиційно найбільше сосни та дуба - 28 та 5 мільйонів штук відповідно.
Але висаджуються й інші породи.
В лісах Волині та Рівненщині ростимуть також береза, клен, липа, вільха.
А ще плодові дерева - яблуня, груша, слива, вишня.
З кущів - калина, аронія та бузина.
Усе чітко - як передбачено та затверджено в проектах.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині агровиробники намолотили понад 1 млн тонн збіжжя.