
Загальна вартість обладнання — 120 тисяч євро,
Ковель отримав з Німеччини обладнання для двох спортмайданчиків
Ковельська громада вкотре отримала благодійну допомогу від німецького міста-партнера Вальсроде
«Зокрема, доставлено другу партію інвентарю для облаштування двох спортивних майданчиків: це два комплекти вуличних тренажерів і «розумні» лавки з вбудованими зарядними пристроями.

Обладнання надане в межах проєкту «Поліпшення цивільного захисту в муніципальному партнерстві з Україною», який реалізується GIZ за фінансування Федерального уряду Німеччини. Загальна вартість — 120 тисяч євро, - повідомляють в міській раді. - Крім того, до Ковеля надійшли лікарняні ліжка для Ковельського МТМО та швейні машинки, столи, стільці для закладів освіти.
Постійним ініціатором і координатором таких добрих справ є керівник благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля», Почесний громадянин міста Міхаель Хааке. Він уважно стежить за потребами ковельчан, організовує збори коштів, особисто завантажує фури та відправляє їх в Україну.

Міський голова Ігор Чайка щиро дякує особисто Міхаелю, німецькому місту-партнеру та його мешканцям:
— Це надзвичайно важливо — знати, що маємо друзів, які завжди поруч і готові допомогти в найпотрібніший момент. Спасибі вам від усієї Ковельської громади!», - йдеться у повідомленні.
