Курси НБУ $ 41.82 € 48.79
23–24 липня у Туреччині можуть відбутися переговори України та Росії

Наразі точну інформацію про місце, час і рівень делегацій сторони не розголошують.

Фото: Murad Sezer / Reuters.

23–24 липня у Туреччині можуть відбутися переговори України та Росії

Переговори мають пройти за зачиненими дверима

Цього тижня в Стамбулі може відбутися новий раунд переговорів між Україною та Росією - попередньо 23–24 липня

Про це інформує видання «İndependent Türkçe» з посиланням на дипломатичні джерела, - пише «Українська правда». 

«За даними дипломатичних джерел, цього тижня у Стамбулі відбудуться важливі міжнародні дипломатичні зустрічі. Окрім переговорів з європейськими країнами щодо ядерної програми Ірану, цього тижня у Стамбулі також очікуються переговори між Росією та Україною».

За даними журналістів, наразі точну інформацію про місце, час і рівень делегацій сторони не розголошують. Однак зустріч, ймовірно, пройде в середу або четвер.

Очікується, що сторони зосередяться на питаннях гуманітарної допомоги, обміну полоненими, безпеки критичної інфраструктури та ситуації в прикордонних районах.

Зазначається, що наразі визначення локації для зустрічі, розробка протоколів безпеки й логістична підготовка. За інформацією видання, переговори мають пройти за зачиненими дверима. Громадськість поінформують через письмові заяви.

Що передувало: 

18 липня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган провів телефонну розмову з російським лідером Володимиром Путіним, під час якої вони обговорили можливість проведення нового раунду переговорів між Україною та Росією у Стамбулі.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Ніч терору: Україна пережила одну з найбільших російських атак.

Реклама Google

Telegram Channel