Курси НБУ $ 41.34 € 48.31
Українські ветерани вдруге в історії взяли участь у «Параді воїнів» у Торонто (Фото)

Парад до Дня воїнів проводиться у найбільшому місті Канади з 1921 року.

Фото ілюстративне.

Українські ветерани вдруге в історії взяли участь у «Параді воїнів» у Торонто (Фото)

Українські ветерани вдруге в історії взяли участь у «Параді воїнів» у Торонто (Канада)

Таку можливість організувало Генеральне консульство України. 

Про це

Парад до Дня воїнів проводиться у найбільшому місті Канади з 1921 року. Він вшановує чоловіків та жінок, які служать у канадських збройних силах.

Ніколенко наголосив, що для України було честю і привілеєм другий рік поспіль взяти участь в історичному заході.

«Український прапор. Українські офіцери. Один із найстаріших військових парадів у Канаді. Тисячі людей, які вшановують боротьбу України за свободу. Для України було честю і привілеєм другий рік поспіль брати участь у Параді воїнів — найдавнішому параді ветеранів у вільному світі, який проводиться в Торонто з 1921 року», — повідомив генконсул.

Зокрема, під час представлення українського контингенту ведучий параду висловив подяку за те, що українці роблять для безпеки та свободи у світі.

 

 

 

Читайте також: «На Волині підприємці громади придбали автомобіль для ЗСУ (Фото)».

 

Реклама Google
 

Telegram Channel