Курси НБУ $ 41.36 € 48.18
Ще одну групу українських дітей вдалося повернути додому

Світлі новини.

Фото: facebook.com.

Ще одну групу українських дітей вдалося повернути додому

У межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA вдалося забезпечити безпечний виїзд групі українських дітей з ТОТ та росії

Це стало можливим завдяки злагодженій роботі Офіс Омбудсмана України України, державних органів, гуманітарних організацій та міжнародних партнерів.

Про це повідомляє Дмитро Лубінець.

Вік повернутих дітей — від 3-х місяців до 18 років. Усі неповнолітні, які перебували на ТОТ та в рф, були змушені відвідувати російську школу. Вони перебували під постійним психологічним тиском та у фізичній небезпеці.

Серед тих, хто вже на підконтрольній території України, — матір із 15-річною донькою. Вони втратили дім та документи через постійні обстріли окупантів. Дівчинка не могла відвідувати українську школу онлайн, а мати щодня боялася за її життя. Завдяки спільним зусиллям сьогодні ця родина у безпеці.

Також вдалося успішно організувати виїзд дитині з інвалідністю, яка проживала на ТОТ спільно з родичами. Хлопчик потребує невідкладного лікування та постійного догляду. Тепер за ним дбатиме його мама, з якою вони були роз’єднані.

Попри системний тиск з боку окупаційної влади, Україна продовжує боротися за кожного свого громадянина.

Якщо Вам відомо про депортовану або примусово переміщену дитину — невідкладно звертайтеся до Офісу Омбудсмана України: за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008; на електронну пошту: [email protected]; за номерами телефонів: 0800 50 17 20; 044 299 74 08.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Крізь біль і полон: у Луцьку захисник «Азовсталі» повів донечку в школу (Відео).

Реклама Google

Telegram Channel