Курси НБУ $ 43.08 € 50.14
Чому поліцейські мчали у віддалене село на Волині

Жінка навідріз відмовилися підтвердити свої телефонні звинувачення.

Фото: teren.in.ua.

Чому поліцейські мчали у віддалене село на Волині

Цей випадок зафіксовано на Горохівщині

Волинянка обмовила односельця: таке гріховне бажання молодиці спало на думку різдвяно-новорічними днями.

Близько полудня жителька села Лобачівка Берестечківської територіальної громади Луцького району зателефонувала в поліцію і нарікала на знайомого чоловіка, який начебто погрожував їй, а потім наніс тілесні ушкодження.

Зателефонувала в поліцію і нарікала на знайомого чоловіка, який начебто погрожував їй, а потім наніс тілесні ушкодження.

Ситуацію з’ясували працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області.

Реклама Google

Прибувши на місце події, правоохоронці зауважили, що жінка була нетверезою й навідріз відмовилися підтвердити свої телефонні звинувачення.

Щоб більш так не чинила, поліцейські склали на порушницю адміністративний протокол за ст. 183 КУпАП, що передбачає покарання за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб і карається штрафом від 850 до 3400 гривень. 

Леся ВЛАШИНЕЦЬ.

Зараз також читають: На Волині судили водія, рівень алкоголю в крові якого перевищував норму у 13 разів.

Telegram Channel