Курси НБУ $ 43.17 € 51.04
На дорогах Волині працює спецтехніка (Відео)

На дорогах працює спецтехніка!

Фото: facebook.com.

На дорогах Волині працює спецтехніка (Відео)

Водіїв просять бути обережними, дотримуватися дистанції та не заважати роботі спецтранспорту

На Волині знову засніжило, тож на автошляхи державного значення виїхала дорожня спецтехіка – обробляє проїзну частину протиожеледними матеріалами аби запобігти слизькості.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.

Сніг, мокрий сніг та дощ, поривчатий вітер та добові коливання температури повітря від 0-9° морозу вночі до 2° тепла вдень – такий прогноз синоптиків для Волині на найближчі три дні.

Поєднання опадів, відлиги й повторного зниження температури підвищує ризики для учасників дорожнього руху, відтак робота дорожників триватиме і надалі, відповідно до погодних умов. Моніторимо стан покриття, за потреби – оперативно реагуватимемо, щоб забезпечити безпечний та безперебійний рух транспортними артеріями краю.

За складних погодних умов ситуація на дорогах може змінюватися швидко, тож водіям варто планувати поїздки з урахуванням прогнозу метеорологів, та бути максимально обачними за кермом.

Якщо негода застала в дорозі, перечекати її краще в заздалегідь визначених місцях тимчасової стоянки транспортних засобів у смугах відведення автомобільних доріг та поблизу об’єктів дорожнього сервісу.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Соціальною перукарнею на Волині скористалися 1 460 громадян.

Реклама Google

Telegram Channel