Курси НБУ $ 43.86 € 51.04
Трагедія в горах Закарпаття: знайшли тіло зниклого доцента одеського університету

Трагедія в горах.

Фото: facebook.com.

Трагедія в горах Закарпаття: знайшли тіло зниклого доцента одеського університету

Чоловік зник три тижні тому

У горах Закарпаття загинув досвідчений мандрівник Олексій Ходаков. Чоловік вирушив у гірський маршрут майже місяць тому, після чого з ним пропав зв'язок.

Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола, пише 24 канал.

8 березня до поліції звернувся турист. Він розповів, що виявив тіло чоловічої статі в лісовому масиві, в урочищі Турбат, поблизу гори Матияска Тячівського району.

Пізніше було встановлено, що тіло належить зниклому доценту Одеського національного технологічного університету Олексію Ходакову, який приїхав на Закарпаття з туристичною метою. Причина смерті ще невідома. Її покаже розтин.

Олексій Ходаков прибув на Закарпаття потягом 13 лютого 2026 року, а вже наступного дня вирушив у гірський маршрут з району Драгобрата.

Як пише «Перший.com.ua», востаннє сигнал його телефону зафіксували у селі Березово, що розташоване осторонь запланованого маршруту. Мандрівник виходив в інтернет увечері 17 лютого, після чого зв'язок із ним зник.

50-річний чоловік мав значний досвід походів у горах і був добре підготовлений.

Глагола спростував чутки у мережі про можливу зустріч Ходакова з ТЦК. За даними журналіста, чоловік мав офіційну відстрочку від мобілізації та не перебував у розшуку.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Мільйони «Ощадбанку» в обмін на нафту: Угорщина висунула ультиматум Україні.

Реклама Google

Telegram Channel