Курси НБУ $ 44.28 € 51.52
Ветеран з Волині став призером Кубка України з богатирських ігор

Нагородження призерів другого етапу Кубку України.

Фото: facebook.com.

Ветеран з Волині став призером Кубка України з богатирських ігор

Волинянин посів друге місце у категорії K1 понад 105 кілограмів

Волинянин Антон Борисов виборов друге місце на ІІ етапі Кубка України з «Богатирських ігор» серед ветеранів, який відбувся у Борисполі.

Про це 26 травня ветеран розповів Суспільному. З його слів, на богатирських іграх він єдиний представляв Волинську область.

У змаганнях взяли участь орієнтовно 80 спортсменів і спортсменок з різних регіонів України. Учасники виступали у 30 номінаціях та вагових категоріях.

Програма турніру включала силові дисципліни, зокрема жим лежачи колоди, лог ліфт, фронт холд гирі, жим гирі сидячи та утримання гантелей на час.

За результатами змагань волинянин посів друге місце у категорії K1 понад 105 кілограмів. Зі слів спортсмена, цей результат став можливим завдяки постійним тренуванням, дисципліні та підтримці побратимів і рідних.

Учасник додає, що подібні турніри є важливими для ветеранів, адже це не лише про фізичну силу, а й про відновлення, взаємопідтримку та незламність.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Золотий здобуток Волині: борчині Анастасії Алпєєвій присвоїли звання Заслуженого майстра спорту.

Реклама Google

Telegram Channel