Міцного здоров'я!
Присвятила медицині 40 років: довгожителька з Волині відзначає 91-й день народження
Традиційно вітали жінку представники місцевої влади і працівники культури
Сьогодні свій поважний 91-й день народження відзначає жителька села Любитів Демчук Ганна Іванівна.
Про це повідомляє Колодяжненська громада.
Народилася Ганна Іванівна 28 травня 1935 року в селі Личини Камінь-Каширського району. Там же здобула освіту у медичному училищі. Після його закінчення молодого спеціаліста направили працювати до села Любитів у місцеву дільничну лікарню.
Саме в Любитові Ганна Іванівна присвятила медицині більшу частину свого життя - до 1990 року вона сумлінно працювала у медичній сфері, маючи загалом 40 років трудового стажу. У своїх спогадах жінка з теплотою говорить про обрану професію, зізнаючись, що щиро любила свою роботу, завжди була відповідальною та дбайливою. За це заслужила повагу колег і вдячність численних пацієнтів.
У Любитові доля подарувала Ганні Іванівні і сімейне щастя - тут вона зустріла свого чоловіка, з яким народили та виховали двох синів. На жаль, молодший син трагічно загинув у молодому віці.
Сьогодні є щасливою бабусею трьох онуків та трьох правнуків. На схилі літ поруч із нею - старший син Віталій, який турботливо допомагає матері та підтримує її.
Окрім роботи, жінка мала й творче захоплення. У молоді роки Ганна Іванівна славилася гарним голосом і дуже любила співати, тому була активною учасницею самодіяльного хорового колективу Любитівського будинку культури.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Почесний громадянин Луцька, легендарний пілот Karaya пересів на «Gripen».