Курси НБУ $ 44.81 € 51.86
В автоаварії загинув поліцейський з Волині Андрій Побочко

Вічна пам'ять.

Фото duflu.

В автоаварії загинув поліцейський з Волині Андрій Побочко

Сумну звістку повідомили в Управління поліції охорони Волині

«З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату…

Внаслідок жахливої дорожньо-транспортної пригоди обірвалося життя нашого колеги – працівника Управління поліції охорони Волині Андрія Івановича Побочого.

Свій професійний шлях Андрій Іванович розпочав ще у 1994 році на посаді водія автотранспортних засобів відділу Державної служби охорони. Упродовж багатьох років він сумлінно та відповідально виконував свої службові обов’язки, залишаючись відданим обраній справі й продовжуючи працювати на цій посаді вже в Управлінні поліції охорони Волині.

Андрій Іванович назавжди залишиться у пам’яті колег як щира, добра та відповідальна людина, справжній професіонал своєї справи.

Весь колектив поліції охорони висловлює щирі та глибокі співчуття рідним і близьким покійного. У цю важку мить розділяємо біль непоправної втрати разом із дружиною та двома синами, для яких він був люблячим чоловіком і батьком.

Світла пам’ять про Андрія Івановича назавжди залишиться у наших серцях», - йдеться у повідомленні.

Читйте також: На Волині сталася ДТП за участю службового автомобіля поліції охорони.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel