Вітаємо! Так тримати!
Волинянка виборола «золото» на Чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій
Спортсменка Ірина Климець метнула молот за 68 метр
На Чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед дорослих, що проходить у місті Волос (Греція), блискуче виступила волинська спортсменка Ірина Климець.
Про це інформує Федерація легкої атлетики Волинської області.
У фіналі з метання молота (4 кг) серед жінок Ірина показала результат 68,50 м та впевнено здобула золоту нагороду змагань.
«Ця перемога стала ще одним яскравим підтвердженням високого рівня підготовки спортсменки та її наполегливої праці на шляху до успіху. Щиро вітаємо Ірину з перемогою та бажаємо нових спортивних вершин, вдалих стартів і яскравих міжнародних успіхів», – йдеться в повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Швидка реакція рідних врятувала 101-річну львів'янку від інсульту.