Курси НБУ $ 44.91 € 51.41
На Волині одразу п’ятеро учнів одного ліцею отримали по 200 балів на НМТ

Браво!

Фото: pravda.if.ua.

На Волині одразу п’ятеро учнів одного ліцею отримали по 200 балів на НМТ

Великий респект педагогам «першої школи» із Каменя-Каширського!

Одразу п’ятеро випускників ОЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського» отримали максимальний результат на національному мультипредметному тесті.

Про це повідомила народна депутатка України Ірина Констанкевич.

У ліцеї наголошують, що цей успіх став результатом наполегливої праці учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.

Найвищий результат з української мови – 200 балів – здобула учениця 11-В класу Катерина Дмитрук. 

Максимальні 200 балів з математики отримали Денис Велимчаниця та Христина Бігун.

Ще два найвищі результати з історії України продемонстрували учениці 11-Б класу Анна Каширець та Анастасія Бусько.

Браво Вам, одинадцятикласники! Фотоскрін з фейсбук-сторінки Ірини КОНСТАНКЕВИЧ.
Браво Вам, одинадцятикласники! Фотоскрін з фейсбук-сторінки Ірини КОНСТАНКЕВИЧ.

 

Реклама Google

У ліцеї наголошують, що цей успіх став результатом наполегливої праці учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.

Досягнення випускників уже назвали предметом гордості не лише для навчального закладу та громади, а й для всієї Волині.

Зараз також читають: Волинська випускниця склала НМТ з історії України на 200 балів.

Telegram Channel