Браво!
На Волині одразу п’ятеро учнів одного ліцею отримали по 200 балів на НМТ
Великий респект педагогам «першої школи» із Каменя-Каширського!
Одразу п’ятеро випускників ОЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського» отримали максимальний результат на національному мультипредметному тесті.
Про це повідомила народна депутатка України Ірина Констанкевич.
У ліцеї наголошують, що цей успіх став результатом наполегливої праці учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.
Найвищий результат з української мови – 200 балів – здобула учениця 11-В класу Катерина Дмитрук.
Максимальні 200 балів з математики отримали Денис Велимчаниця та Христина Бігун.
Ще два найвищі результати з історії України продемонстрували учениці 11-Б класу Анна Каширець та Анастасія Бусько.
У ліцеї наголошують, що цей успіх став результатом наполегливої праці учнів, професійності педагогів та підтримки батьків.
Досягнення випускників уже назвали предметом гордості не лише для навчального закладу та громади, а й для всієї Волині.
Зараз також читають: Волинська випускниця склала НМТ з історії України на 200 балів.