Заходи в рамках операції «Мігрант» тривають.
Операція «Мігрант»: на Волині виявили іноземку з недійсними документами
За порушення міграційного законодавства відносно мігрантки складено адмінпротокол
У рамках практичного етапу цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» працівники Камінь-Каширського відділу УДМС у Волинській області проводять перевірки, спрямовані на виявлення іноземців, які порушують правила перебування на території України.
Про це інформує Міграційна служба Волинської області.
Під час одного з відпрацювань виявлено іноземну громадянку, яка проживала на території України за недійсними документами. За порушення міграційного законодавства відносно неї складено адміністративний протокол та вжито заходів відповідно до вимог чинного законодавства.
Також співробітники міграційної служби здійснили перевірку місцевого ринку з метою виявлення іноземців, які незаконно перебувають або проживають на території України. Під час заходів з іноземними громадянами проведено профілактичні бесіди щодо необхідності дотримання правил перебування та своєчасного оформлення документів.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: «Напиляв» на 1,9 мільйона: екслісничому з Волині оголосили підозру.