Штрафи за спалювання сухостою для громадян становлять від 3 060 до 6 120 гривень.
На Волині продовжують горіти кілька торфовищ
Поблизу села Костюхнівка Камінь-Каширського району триває ліквідація пожежі торфовища
Про це інформують в Головному управлінні ДСНС України у Волинській області.
«Гасіння пожежі розпочалось зранку. Станом на 18:00 рятувальникам району спільно з працівниками місцевої пожежної охорони сіл Костюхнівка та Цміни вдалося ліквідувати займання на площі близько 0,75 га. Водночас ще близько 0,15 га тліючого торфу залишається ліквідувати. Надзвичайники проливають осередки займання та роблять усе можливе для остаточного приборкання пожежі.
За попередніми даними, загоряння виникло через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Нагадаємо, у селі Ржищів Луцького району триває ліквідація двох осередків пожежі торфовища.
Шановні жителі Волині! Закликаємо суворо дотримуватися правил пожежної безпеки:
• не спалюйте суху траву та рослинні залишки;
• не розводьте багаття у невстановлених місцях;
• не залишайте непогашені сірники та недопалки.
Для виявлення порушників на території області працюватимуть рейдові групи. Особи, які випалюють суху рослинність, нестимуть відповідальність згідно із законодавством.
Нагадуємо: штрафи за спалювання сухостою для громадян становлять від 3 060 до 6 120 гривень.
Бережімо природу разом. Одна необережність може коштувати гектарів знищеної землі та годин виснажливої роботи рятувальників», - йдеться у повідомленні.