Так тримати!
Волинські медики увійшли до першої верифікованої Команди медицини катастроф України
Волинь пишається
Українська Команда медицини катастроф успішно пройшла сувору верифікацію від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Відтепер наші фахівці офіційно стали частиною глобальної системи порятунку, а серед тих, хто представляє країну на міжнародному рівні — двоє медиків із Волині.
Про це повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Анатолій Каленюк та Вікторія Винарська — працівники волинської «екстренки» — увійшли до складу першої в історії України верифікованої Команди медицини катастроф міжнародного рівня. Наша збірна отримала найвищі класифікації від ВООЗ (EMT Type 1 Fixed та EMT Type 1 Mobile).
Тепер українська команда офіційно інтегрована в Emergency Medical Teams ВООЗ та Механізм цивільного захисту Євросоюзу. Це кардинально новий рівень безпеки.
Для України – це визнання колосального досвіду наших медиків, які щодня рятують життя в умовах повномасштабної війни та під обстрілами.
Для світу – українські спеціалісти, які мають унікальний практичний досвід роботи в екстремальних умовах, тепер зможуть залучатися до глобальних гуманітарних та рятувальних місій.
Міжнародній сертифікації передували місяці виснажливих тренувань, польових розгортань (до слова, одне з масштабних навчань проходило саме на Волині), а також чітка координація десятків служб — від МОЗ та ДСНС до Червоного Хреста та закордонних партнерів.
«Стати частиною глобальної команди порятунку — це свідчення щоденної титанічної праці та майстерності міжнародного рівня. Пишаємося нашими колегами і їхньою витримкою!» — зазначають у Волинському центрі екстреної медичної допомоги.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ