Аварійно-відновлювальні роботи.
Людина і суспільство
У центрі Луцька ремонтуватимуть каналізацію: можливий неприємний запах
На вулиці Лесі Українки працюватиме спецтехніка
У зв’язку з аварійним станом каналізаційного колектора на вул. Лесі Українки, 40, сьогодні, 24 червня, проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи.
Про це повідоммили у Луцькій міськраді.
На ділянці будуть встановлені обмежувальні знаки, працюватиме спецтехніка.
Водіїв і пішоходів просять бути уважними та дотримуватися вимог тимчасової організації руху.
Під час виконання робіт можливе виникнення неприємних запахів.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині водій вантажівки скоїв ДТП – і втік.
Реклама Google