Так тримати!
Лучанин увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
Його відібрали за результатами виступу на чемпіонаті України-2026 серед юніорів
Лучанин Олександр Димарчук увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука.
Про це повідомили у клубі стрільби з луцка «Луцькі соколи», передає Суспільне Луцьк.
Олександр Димарчук в складі збірної представлятиме Україну на Чемпіонат Європи , який відбудеться 20-26 липня в Римі.
Що відомо про Олександра Димарчука
В січні 2024 Олександр Димарчук потрапив у топ-10 найсильніших кадетів України, а на початку березня став переможцем Чемпіонату України зі стрільби з лука в приміщенні серед кадетів у місті Черкаси. Хлопець має звання майстра спорту України зі стрільби з лука.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Помітно нервували: біля Луцька правоохоронці затримали чоловіків із наркотиками.