Позов задоволено.
На Волині у державну власність повернули понад 32 га лісу
Прокурори домоглися повернення земельних ділянок
Господарський суд Волинської області задовольнив два позови Луцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до Берестечківської міської ради та Головного управління Держгеокадастру у Волинській області про усунення перешкод у користуванні землями лісогосподарського призначення площею понад 32 гектари.
Про це інформує Волинська обласна прокуратур.
Прокурори з'ясували, що земельні ділянки, що перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, на підставі незаконних розпоряджень органів влади та наказів Головного управління Держгеокадастру у Волинській області були неправомірно інвентаризовані як землі сільськогосподарського призначення, вилучені з лісового фонду та передані у комунальну власність.
У суді прокурори домоглися повернення земельних ділянок державі.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку засудили 25-річного наркоторговця до 10 років ув'язнення.