Курси НБУ $ 44.92 € 50.92
На Волині у державну власність повернули понад 32 га лісу

Позов задоволено.

Фото: ілюстративне.

На Волині у державну власність повернули понад 32 га лісу

Прокурори домоглися повернення земельних ділянок

Господарський суд Волинської області задовольнив два позови Луцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до Берестечківської міської ради та Головного управління Держгеокадастру у Волинській області про усунення перешкод у користуванні землями лісогосподарського призначення площею понад 32 гектари.

Про це інформує Волинська обласна прокуратур.

Прокурори з'ясували, що земельні ділянки, що перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, на підставі незаконних розпоряджень органів влади та наказів Головного управління Держгеокадастру у Волинській області були неправомірно інвентаризовані як землі сільськогосподарського призначення, вилучені з лісового фонду та передані у комунальну власність.

У суді прокурори домоглися повернення земельних ділянок державі.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У Луцьку засудили 25-річного наркоторговця до 10 років ув'язнення.

Реклама Google

Telegram Channel