Курси НБУ $ 44.79 € 51.03
У Львові хірурги прооперували дитину в утробі матері

Фетальна хірургія — це про життя.

Фото: facebook.com.

У Львові хірурги прооперували дитину в утробі матері

Операцію провели на 16 тижні вагітності

У Львові українські та польську спеціалісти виконали складне внутрішньоутробне оперативне втручання.

Під час УЗД у малюка виявили ваду сечовидільної системи, яка загрожувала життю. Зберегти вагітність можна було лише в один спосіб – прооперувати дитину ще в утробі матері, повідомили у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі.

Галина Курило, лікар-хірург дитячий Львівського перинатального центру, з професором Пшемиславом Косінським виконали оперативне втручання. Лік ішов на години, адже навколоплідних вод майже не залишилось.

Під чітким ультразвуковим контролем було успішно проведено внутрішньоутробне стентування. Це дозволило усунути критичну загрозу для життя плода та відновити умови для його стабільного розвитку.

У медзакладі зазначили, що вагітна продовжує перебувати під спостереженням мультидисциплінарної команди до пологів. Попереду — народження й подальше лікування вродженої вади.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Директору Волинського драмтеатру присвоїли звання «Заслужений артист України».

Реклама Google

Telegram Channel