Володимир Зеленський.
Зеленський: є інформація від розвідки, що Росія готує масований удар по Україні
Президент терміново повертається з-за кордону
Володимир Зеленський заявив, що є інформація від нашої розвідки про те, що Росія готує черговий масований обстріл України.
Про це він сказав на пресконференції з прем'єр-міністром Ірландії Мікхолом Мартіном у Дубліні. Про це інформує Цензор.НЕТ. Голова держави заявив, що через загрозу обстрілу терміново повертається в Україну з Ірландії. «Сьогодні є дуже неприємна інформація про підготовку чергового російського масованого удару. Є дані розвідки, і одразу після нашої пресконференції я дуже швидко буду з командою повертатись в Україну», - сказав Зеленський.
Президент закликав громадян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та негайно прямувати до укриттів у разі небезпеки. «Дуже прошу наших людей бути особливо обережними, берегти себе, своїх дітей і сім'ї, користуватись укриттями й зважати на сигнали повітряної тривоги», - додав він.