Курси НБУ $ 44.80 € 51.08
На Волині дроворуб із Львівщини «проріджував» ліс

Сума нанесених збитків становить 205 513,2 гривні. 

Фото: ukr.net.

На Волині дроворуб із Львівщини «проріджував» ліс

54-річний житель селища Стоянів, щоб запастися дровами, завітав до сусідів-волинян, у ліс Новозборишівського лісництва, що між селами Ржищів та Бужани Мар’янівської територіальної громади Луцького району

Загалом зрізав два дуби сухостої та сім грабів, повантажив їх на гужову підводу, котру зметикував причепити до трактора, й, не оглядаючись, віз ту «заготівлю», ніби так і мало бути.

Сума нанесених збитків становить 205 513,2 гривні. На місці «заготівлі» правоохоронці зафіксували дев’ять пеньків. 

Реклама Google

А що було б, як би всі так хазяйнували, незважаючи на правила та закони? 

Загалом зрізав два дуби сухостої та сім грабів...

Працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області вилучили в господаря і колоди, і бензопилку.

Вирішується питання про внесення відомостей про цю подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  ч 3. Ст 246 КК України.

Леся ВЛАШИНЕЦЬ.

Зараз також читають: Юнак з Волині поцупив дрова з лісового складу.

Telegram Channel