Під час осінніх канікул в Україні пройшли фінальні етапи турнірних боїв серед науковців-початківців. 12 команд вихованців Волинської обласної Малої академії наук взяли участь у 6 всеукраїнських змаганнях, на яких зайняли два перших, два других і чотири третіх місця...
Під час осінніх канікул в Україні пройшли фінальні етапи турнірних боїв серед науковців-початківців. 12 команд вихованців Волинської обласної Малої академії наук взяли участь у 6 всеукраїнських змаганнях, на яких зайняли два перших, два других і чотири третіх місця.
Зокрема, на турнірі з біології у Рівному команда Волинського ліцею-інтернату виборола першість серед 20 команд країни. ІІ місце у цьому ж змаганні зайняла команда Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука. На турнірі юних математиків імені професора Михайла Ядренка у Львові волинська збірна також визнана кращою серед 24 команд. Бронзовими призерами конкурсу стала збірна Луцька, до складу якої входили учні гімназії №14 та ліцею №26. Крім загальних нагород, вихованці Малої академії здобули ще й персональні відзнаки. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вручило грамоти індивідуальної першості за найвищу ерудованість з математики Вікторії Багнюк, Владиславу Прусу, Андрію Савичу, Юрію Міщуку, Катерині Матвіїв, з біології - Кирилу Гащишину, Станіславу Кравчуку, Андрію Журавлю, Аліні Муковоз. Глибокі знання з права продемонструвала збірна області на турнірі юних правознавців у Севастополі, виборовши ІІ місце. На всеукраїнських турнірах юних економістів, юних хіміків, юних географів збірні області посіли ІІІ місця, повідомила методист Малої академії наук Любов Сахарчук.