ЗНАЙ НАШИХ: волинянин — успішний науковець Швейцарського інституту
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки за сприяння деканату хімічного факультету відбулася лекція Ярослава Романюка, доктора філософії під назвою «Сучасні технології в сонячній енергетиці»...
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки за сприяння деканату хімічного факультету відбулася лекція Ярослава Романюка, доктора філософії під назвою «Сучасні технології в сонячній енергетиці».
Ярослав працює в дослідному інституті «Швейцарська федеральна лабораторія матеріалознавства і технологій» в місті Цюриху над сучасними технологіями розвитку альтернативних джерел енергії. На лекції були присутні викладачі хімічного та фізичного факультетів, студенти, а також вихованці обласної Малої академії наук, які навчаються у секції «хімія». Для юних манівців зустріч із талановитим науковцем була дуже важливою, оскільки Ярослав, як і вони, навчався у МАН, де під час науково-дослідницької роботи і розпочав шлях вченого. Про шлях вихованця Лесиного вишу у велику науку присутнім розповіли професор Іван Олексеюк, з ініціативи якого й було створено хімічний факультет, та декан факультету Олег Парасюк. На згадку про перебування у стінах рідного університету вони подарували Ярославу Романюку книгу про Волинь.