Коли 11 січня у двері лучанки, що мешкає на вул. Рівненській, подзвонили і чоловічий голос сказав, що він із «міськгазу», 80-річна Акуліна Агеївна довірливо відчинила...
Коли 11 січня у двері лучанки, що мешкає на вул. Рівненській, подзвонили і чоловічий голос сказав, що він із «міськгазу», 80-річна Акуліна Агеївна довірливо відчинила.
Лиш здивувалася: нещодавно ж перевіряли! Але чоловік рішуче пройшов до колонки і нагримав на бабусю: «Ну от же, газ виходить, ви тут дограєтеся, що будинок зірвете. Я знімаю колонку, ми її прочистимо, а в п’ятницю привеземо. Ось тут розпишіться!». І дістав із кишені якогось блокнота. Ошелешена бабуся розписалася, хоч ніякого запаху газу не чула. Коли у п’ятницю колонки не привезли, родичі жінки звернулися у газову службу, але там запевнили, що жодних перевірок за вказаною адресою не посилали і колонки не знімали. Тоді у постраждалої виникла версія: неподалік живуть любителі випити. Мабуть, після свят не мали за що похмелитися, от і вирішили її «розвести», а колонку здати на металобрухт. Викликана міліція наразі на слід шахрая не натрапила, а бабусі довелося розкошелитися на нову колонку. Тепер застерігає усіх своїх родичів і знайомих: перш ніж пустити в квартиру незнайомця, як би він не представився, добре подумайте, бо можете позбутися не лише майна, а й життя. Такі тепер часи настали...