Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

ПАМ’ЯТЬ: реквієм Віталію Бобицькому

10 березня 2011 року пішов із життя директор Навчально-методичного центру культури Волині світлої пам’яті Віталій Бобицький...

10 березня 2011 року пішов із життя директор Навчально-методичного центру культури Волині світлої пам’яті Віталій Бобицький.

У перші роковини його смерті працівники центру провели вечір пам’яті свого керівника. Згадати талановитого артиста і хорошу людину, сказати про нього все те добре, чого, можливо, не договорили за життя, прийшли у Палац культури Луцька колеги, друзі Віталія Миколайовича. Своїми спогадами поділилися з присутніми родичка співака Галина Стрільчук, начальник відділу культури Горохівської райдержадміністрації Діна Колесник, перший мер Нововолинська у незалежній Україні Павло Присяжний, композитор і поет із шахтарського міста Олександр Каліщук.
Віталій Бобицький залишився у людській пам’яті талановитим артистом і шляхетною людиною. Для батьків він був добрим сином, для родини — хорошим батьком, українське мистецтво в його особі мало справжнього фаната. Всюди, де довелося працювати, — в Іваничах, Нововолинську, Луцьку — Віталій Бобицький пропагував українську пісню. Про те, якого чудового співака втратила волинська земля, нагадали присутнім відеозаписи виступів артиста. Дивлячись їх, не стримав сліз його учитель у Луцькому музичному училищі, відомий волинський композитор Мирослав Стефанишин. Він назвав Віталія Миколайовича своїм улюбленим учнем, надзвичайно культурним співаком і запропонував посмертно присвоїти йому звання заслуженого артиста.
Telegram Channel