МОДА І ВРОДА: луцькі дизайнери та моделі на львівському подіумі
Минулого тижня у торговому центрі Львова «Інтерсіті» відбулося відкриття Тижня моди «In AVANT GARDE». Участь у показах брали як українські, так і закордонні дизайнери, які представляли авангардний образ чи колекцію. Побачили на Lviv Fashion Week й сукні луцьких дизайнерів, у яких виходили на подіум дівчата з Модельного агентства Марини Занюк...
Минулого тижня у торговому центрі Львова «Інтерсіті» відбулося відкриття Тижня моди «In AVANT GARDE». Участь у показах брали як українські, так і закордонні дизайнери, які представляли авангардний образ чи колекцію. Побачили на Lviv Fashion Week й сукні луцьких дизайнерів, у яких виходили на подіум дівчата з Модельного агентства Марини Занюк.
Анна Дідух, дизайнер та викладач, асистент кафедри дизайну Луцького національного технічного університету, презентувала сукню, що, за її словами, «була створена як оберіг, який відігравав вагому роль у житті наших предків». Назва цієї сукні співзвучна з прізвищем дизайнера — «Дідух». Побачили на подіумі й сукню «Польова квітка» студентки четвертого курсу спеціалізації «Дизайн одягу» ЛНТУ Ольги Деревич. Ця сучасна молодіжна сукня створена за мотивами волошки, яка передає ніжний та водночас епатажний образ дівчини. Неодноразова учасниця львівського Тижня моди, третьокурсниця спеціалізації «Дизайн одягу» політехнічного університету Ольга Шипелик презентувала сукню під назвою «Євро-наречена». Це весільне вбрання створене до чемпіонату з футболу 2012 року, тому за основу взятий футбольний м’яч та графічні елементи футбольно-квіткової теми. На запитання, чи міг би хтось у цій сукні йти під вінець, модельєр відповіла: «Думаю, що так, якщо, наприклад, дата весілля співпаде із футбольним чемпіонатом». На Тижні моди побувала Катерина Собуцька.