Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

ВДЯЧНІСТЬ: без газети було б важко...

Сім’я Бамбулюків із Горохова щиро дякує газеті та всім краянам, які відгукнулися на публікацію під рубрикою «Адреса біди» й гуртом зібрали кошти на операцію в столичній клініці їхньої донечки Софійки...

Сім’я Бамбулюків із Горохова щиро дякує газеті та всім краянам, які відгукнулися на публікацію під рубрикою «Адреса біди» й гуртом зібрали кошти на операцію в столичній клініці їхньої донечки Софійки.

Батьки дякують працівникам Волинської філії ПАТ «Укртелеком», Горохівського вузла зв’язку УДППЗ «Укрпошта», отцю Андрію і парафіянам Свято-Вознесенського храму м. Горохова, горохівській церкві християн віри євангельської, міськраді, районній раді, управлінню сільського господарства та всім небайдужим людям, які відгукнулися на прохання допомогти.
— Перший етап операції вже закінчився і у нас з’явилася надія. Хоч дитина ще у гіпсі, але вона вже сідає! Для нас, батьків, це велика радість, хоч попереду ще важкий шлях до одужання донечки, — сказав, завітавши до редакції, тато. Очі його світилися непідробною радістю. — Нехай Господь оберігає всіх благодійників та їхні оселі від усіляких бід та негараздів, — додав він на прощання.
Telegram Channel