«Два світи» — то назва виставки двох молодих художниць Олександри Гусєвої та Олесі Іщук, що відкрилася цими днями у луцькому магазині-салоні «Мистецтво»...
«Два світи» — то назва виставки двох молодих художниць Олександри Гусєвої та Олесі Іщук, що відкрилася цими днями у луцькому магазині-салоні «Мистецтво».
Те, чим вони займаються, різниться за жанрами і стилем, але суголосне за польотом творчої фантазії та високою технікою виконання. Тонкі «мережива» на склі у Саші Гусєвої, про яку наша газета вже розповідала, і дивовижні візерунки із кольорового паперу у витинанках Олесі Іщук. Загадка її творчості полягає у тому, що майстрині підкорилося, здавалося б, непоєднуване. Втім, це треба побачити на власні очі. Цікавий творчий тандем високо оцінили й привітали заступник директора Центру народної творчості Волині Віталій Климчук, члени Національної спілки художників України Микола Рубан та Леонід Хведчук, викладач Ірина Циганкова, друзі, колеги. Олеся й Олександра подякували за підтримку всім, а найперше — господині Ларисі Рєзвій, яка не вперше дає можливість молодим заявити про себе у мистецькому світі. На виставці побувала Галина Кажан.