Майже рік тому нашу сім’ю спіткала страшна біда — під загрозою опинилося життя синочка. Та на порятунок прийшов медичний персонал реанімаційного відділення Любомльської центральної районної лікарні...
Майже рік тому нашу сім’ю спіткала страшна біда — під загрозою опинилося життя синочка. Та на порятунок прийшов медичний персонал реанімаційного відділення Любомльської центральної районної лікарні.
Завдяки злагодженій роботі, компетентності та професіоналізму медиків, у нашого хлопчика з’явився ще один день народження. А люди в білих халатах вкотре довели вірність клятві Гіппократа. Найщиріші слова вдячності висловлюємо хірургам Олександру Децю, Леоніду Луцю, Василю Тимощуку, анестезіологу Олександру Остапчуку та всьому медичному персоналу відділення. Вашу роботу гідно оцінили не лише луцькі, а й столичні колеги. Також безмежне спасибі Олегу Тацюну, завідувачу анестезіологічного відділення №1 обласної дитячої клінічної лікарні, і Валентину Мартинюку, заступнику головного лікаря з хірургічної роботи, які продовжили лікувати нашу дитину. Ми вдячні й односельчанам та всім добрим людям, які підтримали нас і фінансово, і щирою молитвою. Низький уклін вам усім і щире спасибі від сім’ї Драганів із села Вишнів Любомльського району. Хай Господь вам допомагає, а Божа Матір вас оберігає!