Теплі слова, поезія і пісні звучали на ювілейному вечорі, присвяченому знаній у нашому краї громадській діячці з покоління шістдесятників, заслуженому вчителю України Олесі Ковальчук. Ті, хто зібрався в обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки, переглянули фрагмент документального фільму про ювілярку...
Теплі слова, поезія і пісні звучали на ювілейному вечорі, присвяченому знаній у нашому краї громадській діячці з покоління шістдесятників, заслуженому вчителю України Олесі Ковальчук. Ті, хто зібрався в обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки, переглянули фрагмент документального фільму про ювілярку.
Її непростий творчий і життєвий шлях ніби ожив у вітаннях педагогів та її колишніх учнів із сіл Ворокомле Камінь-Каширського і Жидичин Ківерцівського районів, з рідної Рівненщини, професора ВНУ ім. Лесі Українки Світлани Богдан, викладачів Інституту післядипломної педагогічної освіти, Малої академії наук, де вона теж викладає. На вечорі, який вела письменниця Ніна Горик, звучали вірші з книги Олесі Ковальчук «Барвінок у снігу» у виконанні заслуженої артистки України Галини Кажан. Їй дарували пісні (в тому числі на слова пані Олесі) дует «Душа Волині» й ансамбль солістів Волинського народного хору. Активну авторку нашої газети привітали головний редактор «Волині-нової» Олександр Згоранець і журналіст Володимир Лис. Щирі, зворушливі слова казали рідні, а найзворушливіші — внуки Ганнуся, Михайлик і Назар. Ось тільки від влади вітали хіба що представники Ківерцівської районної ради, хоча громадська діяльність ювілярки має неабияке значення і для краю в цілому. Коли ж Олесю Григорівну запитали, що б вона побажала молодим і про що мріє, почули неочікуване: «Хочу, щоб за політику не сиділи покоління моїх дітей і внуків».